Dňa 9.11.2018 sa konalo hlasovanie zástupcov rodičov do Rady školy pri MŠ Slnečné jazerá

volebná komisia po sčítaní hlasov zverejnila nasledovné výsledky

odovzdaných 45 hlasovacích lístkov z toho platných 45 (krúžkovali sa najviac 2 kandidáti , platný bol aj hlas s jedným krúžkom,, na platnosť stačila účasť 42 rodičov)

1.miesto  s počtom hlasov   33      Ing.Magátová Silvia (-zvolený kandidát na nasledujúce 4roky)

2.miesto s počtom hlasov     21        Ing.Bezúrová Diana   (-zvolený kandidát na nasledujúce 4 roky)

3.miesto s počtom hlasov 20   JUDr.Rolková Silvia

4.miesto s počtom hlasov 14   Polakovičová Dominika

sprva VV (1).docx (46396)

Rada školy zvolená v 11/2018 na 4roky

Zástupcami  rodičov v Rade školy pri MŠ Slnečné jazerá sú :

Ing.Diana Bezúrová

Ing.Silvia Magátová

delegovaní zástupcovia  Mesta Senec:     Mgr.Kubliniak Anton

p.Helena Nemcová

Mgr.Škovránek Pavol

zástupca pedagógov : Daniela Bogárová

zástupca nepedagógov: Mgr.Veronika Lehotská Batyková

na ustanovujúcom zasadaní RŠ konanej dňa 16.11.2018 bola za predsedu zvolená  Ing.Silvia Magátová  a a podpredsedu Daniela Bogárová.