2- tlačivo.pdf (1,6 MB)

Milí rodičia a priatelia MŠ Slnečné jazerá,

ĎAKUJEME každému, kto minulý rok poukázal 2% nášmu občianskemu združeniu OZ MŠ SJ. Vďaka Vám sa vyzbieralo pre MŠ SJ 1955,42 eur.

Zároveň by sme Vás chceli touto cestou, aj tento rok, osloviť s prosbou o pomoc a podporu pre našu materskú školu a Naše/Vaše deti a to v rámci možnosti poskytnutia 2 % z  daní pre Občianske združenie MŠ SJ a tým podporili výchovno – vzdelávací proces v našej Materskej škole Slnečné jazerá.

Ak ste sa rozhodli poskytnúť 2% z dane, ktorú odvádzate štátu, a tým podporiť naše Občianske združenie Materskej školy Slnečné jazerá, môžete tak spraviť nasledovnými spôsobmi:

1. ak ste právnická alebo fyzická osoba – živnostník

• priamo v daňovom priznaní vyplňte kolónky na poukázanie 2% z dane s nasledovnými údajmi

Názov organizácie: Občianske združenie Materskej školy Slnečné jazerá

Forma: Občianske združenie

IBAN číslo účtu: SK9111000000002944462578 / kód banky: 1100 (Tatra banka, a.s.)

Sídlo: Slnečné jazerá 2764, 903 01 Senec

2. ak ste zamestnanec

• požiadajte zamestnávateľa, aby Vám vyhotovil Potvrdenie o zaplatení dane,
  • vyplňte Vyhlásenie o poukázaní sumy do výšky 2% zaplatenej dane.

- názov Občianske združenie Materskej školy Slnečné jazerá

Časové lehoty

• do 31. marca - podanie daňových priznaní zo strany daňovníkov (fyzické osoby), ktorí podávajú daňové priznanie sami,
  • do 31. marca - podanie daňových priznaní právnickými osobami,
  • do 30. apríla - zaslanie Vyhlásenia o poukázaní 2% daní na daňový úrad podľa miesta bydliska - fyzické osoby, ktorým robí daňové priznanie zamestnávateľ.